Witaj w PianoFormie! Prowadzę ten blog z myślą o tych, którzy uczą się grać na fortepianie i chcą nieustannie rozwijać się oraz inspirować grą innych muzyków. Tutaj znajdziecie wiele cennych informacji, wskazówek i porad, jak używać swoich 10 palców i głowy 🙂  Wszystko po to, by granie sprawiało Wam coraz więcej przyjemności i byście mogli sięgać poza swoje granice. 
Mam przyjemność prowadzić własną szkołę nauki gry na fortepianie w Bielsku-Białej. Moje wieloletnie doświadczenie w nauczaniu gry na tym instrumencie pozwoliło mi dojść do wielu spostrzeżeń i wniosków, którymi chcę dzielić się z Wami. Wierzę, że każdy, kto chce pokonywać kolejne schody w dążeniu do swoich celów, będzie poszukiwał wiedzy i doświadczał niezbędnych bodźców, dających energię i inspiracje. Mam nadzieję, że znajdziecie tutaj garść cennych informacji i będziecie stawać się coraz bardziej świadomymi wykonawcami muzyki. Nie oszukujmy się, tylko długie i systematyczne ćwiczenia zabierają nas w nowe, nieznane przestrzenie i dzięki temu efektywniej wydobywać możemy wspaniałe brzmienie pianina / fortepianu.
Życzę Wam powodzenia w dalszym rozwoju! Na pewno miło mi będzie otrzymywać od Was informacje zwrotne i czerpać inspirację i radość z tworzenia tego bloga! Trzymajcie się!

Zapraszam do szkoły PianoForma w centrum Bielska-Białej

Categories: Blog - PianoForma