Nauka gry na pianinie / fortepianie u nauczyciela i online – lekcje prowadzone są w moim kameralnym studio, mieszczącym się przy ul. Władysława Broniewskiego w wygodnej lokalizacji centr. Bielska-Białej. To idealnie miejsce do prowadzenia zajęć indywidualnych, w miłej i spokojnej atmosferze. Jest przytulne i komfortowo urządzone. Do dyspozycji ucznia są wysokiej klasy fortepian i pianino, sprzęt multimedialny oraz niezbędne materiały edukacyjne. Dodatkowo, dla lepszego komfortu nauki, lokal izolowany jest akustycznie. W trakcie zajęć nie zabraknie nam mini bufetu z ekspresem do kawy i dobrego humoru! 

Lekcje z dojazdem do domu ucznia – to bardzo wygodna forma nauki gry na instrumencie. Z tej opcji korzystają dzieci i ich rodzice posiadający własne pianino lub fortepian. Lekcje mogą odbywać się w różnych rejonach Bielska-Białej (m.in. Wapienica, Kamienica, Lipnik, Komorowice Mikuszowice Krakowskie Śląskie, Hałcnów, Straconka, Złote Łany, Stare Bielsko), a także w miejscowościach podbielskich (m.in. Jasienica, Jaworze, Wilkowice, Międzyrzecze, Pisarzowice, Buczkowice, Kozy, Kęty, Pszczyna, Czechowice-Dziedzice, Goczałkowice-Zdrój, Żywiec, Szczyrk, Międzybrodzie, Skoczów, Bestwina, Bystra).

Repertuar – utwory dobierane są indywidualnie w zależności od wieku, możliwości, stopnia zaawansowania, problemów technicznych, gustu ucznia, jego wrażliwości, a także czasu, jaki może poświęcić na ćwiczenie. Przeważają utwory oryginalne, skomponowane dla pianistów na każdym etapie edukacji. Poza tym na lekcjach gramy również utwory z muzyki filmowej i popularnej (rozrywkowej). Warto przyswajać sobie różne gatunki muzyki, a wszystko po to, by nie tylko odtwarzać utwory zapisane w nutach, ale przed wszystkim móc samodzielnie muzykować / koncertować.

Nagrania studyjne – uczniowie mają możliwość nagrywać swoje postępy w nauce. Dzięki temu dostrzegają efekty swojej pracy i mogą zmotywować się do dalszej gry. Jednocześnie nagrania cieszą także ich rodziców oraz najbliższych.